Hankekohtaiset yhteystiedot

Hankekohtaiset yhteystiedot

Alla elinkaarihankkeidemme kohdekohtaisia yhteystietoja jaoteltuna kaupungeittain.


  • Hollolan koulujen yhteystiedot

Heinsuon koulu ja Kalliolan koulu

Muamer Tahic, kiinteistönhoitaja puh. 0200 15500, muamer.tahic@iss.fi
Päivystys 24h puh. 0200 15500
Vartiointi Securitas Oy puh. 020 491 2600

Kiinteistöpäällikkö

Pekka Asikainen puh. 02071 54255
pekka.asikainen@lemminkainen.com


  • Kuopion kohteiden yhteystiedot

Martti Ahtisaaren koulu, Pohjantien koulu

Matti Kuosmanen, kiinteistönhoitaja puh. 044 378 8003  veli-matti.kuosmanen@are.fi
Päivystys 24h puh. 0400 717 246
Vartiointi Securitas Oy puh. 020 491 2690

Puijonsarven koulu, Rajalan koulu, Puijonlaakson päiväkoti

Arvo Ruuskanen, kiinteistönhoitaja puh. 040 717 5320, arvo.ruuskanen@lemminkainen.com
Päivystys 24h puh. 0400 717 246
Vartiointi Securitas Oy puh. 020 491 2690

Kiinteistöpäällikkö

Mika Kukkonen puh. 02071 54020
mika.kukkonen@lemminkainen.com

Ylläpitopäällikkö

Jarko Hyvönen puh. 02071 50061
jarko.hyvonen@lemminkainen.com


  • Oulun koulujen yhteystiedot

Kastellin monitoimitalo

Virastomestari / iltakäytön valvoja sekä kilpatilaisuuksien valvoja puh. 050 564 7759 virastomestarit.kastelli@ouka.fi
Päivystys 24h puh. 020 530 5700
Vartiointi G4S puh. 010 620 2000

Kiinteistöpäällikkö

Ville Sormunen puh. 02071 54027
ville.sormunen@lemminkainen.com


  • Porvoon kohteiden yhteystiedot

Gammelbackan päiväkoti ja neuvola, Kevätkummun koulu

Help desk 24h puh. 0200 15500

Kiinteistöpäällikkö

Nina Roiha puh. 02071 53080
nina.roiha@lemminkainen.com

Ylläpitopäällikkö

Antti Pekkanen puh. 02071 54237
antti.pekkanen@lemminkainen.com 


  • Pudasjärven kohteiden yhteystiedot

Pudasjärven hirsikampus ja palvelutalo

Harri Kujala, Kiinteistönhoitaja/Ylläpidon työnjohtaja puh. 050 467 2750 harri.kujala@lemminkainen.com
Päivystys 24h puh. 050 385 4171
Vartiointi Pudasjärven turvapalvelut puh. 020 834 6310

Kiinteistöpäällikkö

Ville Sormunen puh. 02071 54027
ville.sormunen@lemminkainen.com