Tietoa Lemmystä

Lemmy on Lemminkäisen globaali henkilöstölehti verkossa. Se julkaistaan kahdeksalla kielellä (suomi, ruotsi, tanska, norja, viro, latvia, liettua ja venäjä) ja päivittyy neljällä uudella jutulla kuukausittain. Lemmystä tehdään pdf-versio neljä kertaa vuodessa tulostettavaksi työmailla.

Ota yhteyttä:

Lemmy@lemminkainen.com (suomeksi tai englanniksi)
Tai omalla kielelläsi oman maasi yhteyshenkilöön.

Päätoimittaja: Susanna Inkinen, susanna.inkinen@lemminkainen.com, tel. +350 2071 54524
Toimituspäällikkö: Arja Korhonen, arja.korhonen@lemminkainen.com, tel. +350 2071 58067
Toimitus ja ulkoasu: Head Office Finland, anna-maria.wasenius@headofficefinland.fi, tel. +358 50 598 6802

Liettua: Edita Alkauskaitė, edita.alkauskaite@lemminkainen.com
Latvia: Davis Bautris, davis.bautris@lemminkainen.com
Norja: Tom André Aas, taa@lemminkainen.no 
Ruotsi: Risto Takkinen, risto.takkinen@lemminkainen.com
Tanska: Bo Lund Sørensen bls@lemminkainen.dk
Venäjä: Olga Semenova-Tyan-Shanskaya, olga.semenova@lemminkainen.ru
Viro: Merike Pillesson, merike.pillesson@lemminkainen.ee